Ford S-Max (I) of Volkswagen Golf Plus?

De Volkswagen Golf Plus heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Ford S-Max (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Ford S-Max (I)Volkswagen Golf Plus
Bouwjaren2006–20152005–2013
Zonder technische gebreken63% (gem. 69%)66% (gem. 66%)
Met een afkeurpunt27% (gem. 22%)24% (gem. 23%)
Ranglijst#73 van 106 MPV's#40 van 106 MPV's
Beste bouwjaren2006–20082012–2013
Onlogische tellerstand4%5%
Terugroepacties33
Geëxporteerd17%6%
Op naam in Nederland4.70922.678

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Ford S-Max (I), 9 jaar: 81% zonder gebreken Ford S-Max (I), 10 jaar: 73% zonder gebreken Ford S-Max (I), 11 jaar: 73% zonder gebreken Ford S-Max (I), 12 jaar: 65% zonder gebreken Ford S-Max (I), 13 jaar: 63% zonder gebreken Ford S-Max (I), 14 jaar: 62% zonder gebreken Ford S-Max (I), 15 jaar: 63% zonder gebreken Ford S-Max (I), 16 jaar: 61% zonder gebreken Ford S-Max (I), 17 jaar: 61% zonder gebreken Ford S-Max (I), 18 jaar: 60% zonder gebreken Ford S-Max (I), 19 jaar: 54% zonder gebreken Ford S-Max (I) Volkswagen Golf Plus, 10 jaar: 87% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 11 jaar: 84% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 12 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 13 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 14 jaar: 72% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 15 jaar: 68% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 16 jaar: 64% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 17 jaar: 61% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 19 jaar: 50% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus, 21 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Golf Plus Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Ford S-Max (I)Volkswagen Golf Plusalle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelFord S-Max (I)Volkswagen Golf Plus
Motor & aandrijving58% vakergemiddeld
Remmen8% mindergemiddeld
Wielophanging & vering7% mindergemiddeld
Uitlaat & emissie91% vaker44% minder
Stuurinrichting30% vaker41% minder
Elektronica & veiligheid12% vaker70% vaker
Carrosserie & roest44% minder26% vaker
Verlichting34% vakergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels41% minder18% minder
Banden & wielen19% minder40% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode