Honda CR-V (II) of Honda CR-V (III)?

De Honda CR-V (III) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Honda CR-V (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Honda CR-V (II)Honda CR-V (III)
Bouwjaren2002–20072007–2012
Zonder technische gebreken60% (gem. 52%)73% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt31% (gem. 32%)20% (gem. 25%)
Ranglijst#52 van 131 middelgrote SUV's#43 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2011–2012
Onlogische tellerstand6%2%
Terugroepacties65
Geëxporteerd15%13%
Op naam in Nederland1.4082.507

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Honda CR-V (II), 18 jaar: 65% zonder gebreken Honda CR-V (II), 19 jaar: 63% zonder gebreken Honda CR-V (II), 20 jaar: 63% zonder gebreken Honda CR-V (II), 21 jaar: 59% zonder gebreken Honda CR-V (II), 22 jaar: 54% zonder gebreken Honda CR-V (II), 23 jaar: 56% zonder gebreken Honda CR-V (II) Honda CR-V (III), 13 jaar: 84% zonder gebreken Honda CR-V (III), 14 jaar: 79% zonder gebreken Honda CR-V (III), 15 jaar: 77% zonder gebreken Honda CR-V (III), 16 jaar: 73% zonder gebreken Honda CR-V (III), 17 jaar: 71% zonder gebreken Honda CR-V (III), 18 jaar: 67% zonder gebreken Honda CR-V (III), 19 jaar: 66% zonder gebreken Honda CR-V (III) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Honda CR-V (II)Honda CR-V (III)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHonda CR-V (II)Honda CR-V (III)
Wielophanging & vering19% vaker19% minder
Remmen6% minder41% minder
Stuurinrichting26% vaker73% vaker
Motor & aandrijving65% minder63% minder
Elektronica & veiligheid43% minder31% minder
Uitlaat & emissie50% minder35% minder
Carrosserie & roest58% minder90% minder
Verlichting5% minder21% minder
Ruiten, wissers & spiegels38% minder68% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode