Honda CR-V (III) of Volkswagen Tiguan (I)?

De Honda CR-V (III) heeft bij de APK 22% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Tiguan (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Honda CR-V (III)Volkswagen Tiguan (I)
Bouwjaren2007–20122008–2016
Zonder technische gebreken73% (gem. 64%)74% (gem. 73%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 25%)19% (gem. 19%)
Ranglijst#43 van 131 middelgrote SUV's#67 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren2011–20122016
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties52
Geëxporteerd13%9%
Op naam in Nederland2.50721.127

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Honda CR-V (III), 13 jaar: 84% zonder gebreken Honda CR-V (III), 14 jaar: 79% zonder gebreken Honda CR-V (III), 15 jaar: 77% zonder gebreken Honda CR-V (III), 16 jaar: 73% zonder gebreken Honda CR-V (III), 17 jaar: 71% zonder gebreken Honda CR-V (III), 18 jaar: 67% zonder gebreken Honda CR-V (III), 19 jaar: 66% zonder gebreken Honda CR-V (III) Volkswagen Tiguan (I), 8 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 9 jaar: 89% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 10 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 11 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 12 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 13 jaar: 77% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 14 jaar: 71% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 15 jaar: 67% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 16 jaar: 63% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I), 18 jaar: 54% zonder gebreken Volkswagen Tiguan (I) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Honda CR-V (III)Volkswagen Tiguan (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelHonda CR-V (III)Volkswagen Tiguan (I)
Stuurinrichting73% vaker87% minder
Wielophanging & vering19% minder78% vaker
Remmen41% minder33% minder
Motor & aandrijving63% minder7% minder
Uitlaat & emissie35% minder37% minder
Elektronica & veiligheid31% minder20% minder
Verlichting21% minder60% minder
Ruiten, wissers & spiegels68% minder56% minder
Carrosserie & roest90% minder38% minder
Banden & wielen31% minder51% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode