Jeep Cherokee (XJ) of Suzuki Grand Vitara (I)?

De Suzuki Grand Vitara (I) heeft bij de APK 22% minder vaak technische gebreken dan de Jeep Cherokee (XJ), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Jeep Cherokee (XJ)Suzuki Grand Vitara (I)
Bouwjaren1985–20011999–2005
Zonder technische gebreken32% (gem. 48%)50% (gem. 50%)
Met een afkeurpunt42% (gem. 33%)37% (gem. 32%)
Ranglijst#110 van 131 middelgrote SUV's#74 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand14%7%
Terugroepacties01
Geëxporteerd3%23%
Op naam in Nederland1.3901.514

Zonder gebreken, per leeftijd

20% 30% 40% 50% 60% 70% 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Jeep Cherokee (XJ), 24 jaar: 33% zonder gebreken Jeep Cherokee (XJ), 25 jaar: 33% zonder gebreken Jeep Cherokee (XJ), 26 jaar: 30% zonder gebreken Jeep Cherokee (XJ), 27 jaar: 27% zonder gebreken Jeep Cherokee (XJ), 28 jaar: 30% zonder gebreken Jeep Cherokee (XJ) Suzuki Grand Vitara (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 20 jaar: 56% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 21 jaar: 53% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 22 jaar: 49% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 23 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 24 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 25 jaar: 41% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 26 jaar: 45% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I) Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Jeep Cherokee (XJ)Suzuki Grand Vitara (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelJeep Cherokee (XJ)Suzuki Grand Vitara (I)
Stuurinrichting222% vaker31% minder
Remmen66% vaker10% vaker
Motor & aandrijving8% vaker41% vaker
Wielophanging & veringgemiddeld40% minder
Uitlaat & emissie16% vaker8% vaker
Elektronica & veiligheid11% minder60% minder
Carrosserie & roest67% vaker114% vaker
Ruiten, wissers & spiegels15% vaker84% minder
Verlichting36% vaker31% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode