Jeep Wrangler (TJ) of Porsche Cayenne (9PA)?

De Porsche Cayenne (9PA) heeft bij de APK 24% minder vaak technische gebreken dan de Jeep Wrangler (TJ), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Jeep Wrangler (TJ)Porsche Cayenne (9PA)
Bouwjaren1997–20072003–2009
Zonder technische gebreken53% (gem. 50%)69% (gem. 57%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 32%)16% (gem. 29%)
Ranglijst#20 van 61 grote SUV's#10 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren–2008–2009
Onlogische tellerstand10%10%
Terugroepacties11
Geëxporteerd6%12%
Op naam in Nederland8092.090

Zonder gebreken, per leeftijd

20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Jeep Wrangler (TJ), 25 jaar: 54% zonder gebreken Jeep Wrangler (TJ), 26 jaar: 48% zonder gebreken Jeep Wrangler (TJ), 27 jaar: 52% zonder gebreken Jeep Wrangler (TJ) Porsche Cayenne (9PA), 16 jaar: 80% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 17 jaar: 76% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 18 jaar: 73% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 19 jaar: 68% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 20 jaar: 65% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 21 jaar: 59% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA), 22 jaar: 55% zonder gebreken Porsche Cayenne (9PA) Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Jeep Wrangler (TJ)Porsche Cayenne (9PA)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelJeep Wrangler (TJ)Porsche Cayenne (9PA)
Stuurinrichting130% vaker9% vaker
Remmen8% vaker29% minder
Elektronica & veiligheid9% minder16% vaker
Motor & aandrijving56% minder46% minder
Wielophanging & vering41% minder65% minder
Carrosserie & roest15% vaker75% minder
Uitlaat & emissie45% minder39% minder
Verlichting151% vaker41% minder
Ruiten, wissers & spiegels9% vaker19% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode