Kia Ceed (II) of Kia Ceed (III)?

De Kia Ceed (III) heeft bij de APK 23% minder vaak technische gebreken dan de Kia Ceed (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Kia Ceed (II)Kia Ceed (III)
Bouwjaren2012–20182018–2025
Zonder technische gebreken82% (gem. 81%)96% (gem. 94%)
Met een afkeurpunt12% (gem. 12%)3% (gem. 4%)
Ranglijst#54 van 137 compacte middenklassers#19 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren2017–2018–
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties01
Geëxporteerd8%4%
Op naam in Nederland10.87326.349

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Kia Ceed (II), 6 jaar: 93% zonder gebreken Kia Ceed (II), 7 jaar: 93% zonder gebreken Kia Ceed (II), 8 jaar: 90% zonder gebreken Kia Ceed (II), 9 jaar: 88% zonder gebreken Kia Ceed (II), 10 jaar: 84% zonder gebreken Kia Ceed (II), 11 jaar: 81% zonder gebreken Kia Ceed (II), 12 jaar: 77% zonder gebreken Kia Ceed (II), 13 jaar: 74% zonder gebreken Kia Ceed (II), 14 jaar: 70% zonder gebreken Kia Ceed (II) Kia Ceed (III), 3 jaar: 99% zonder gebreken Kia Ceed (III), 4 jaar: 96% zonder gebreken Kia Ceed (III), 5 jaar: 96% zonder gebreken Kia Ceed (III), 6 jaar: 94% zonder gebreken Kia Ceed (III), 7 jaar: 93% zonder gebreken Kia Ceed (III), 8 jaar: 91% zonder gebreken Kia Ceed (III) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's
Kia Ceed (II)Kia Ceed (III)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelKia Ceed (II)Kia Ceed (III)
Remmengemiddeld12% vaker
Stuurinrichting158% vaker82% minder
Elektronica & veiligheid28% minder64% minder
Wielophanging & vering58% minder78% minder
Motor & aandrijving57% minder60% minder
Uitlaat & emissie79% minder21% minder
Verlichting16% vaker13% minder
Carrosserie & roest14% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels66% minder90% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode