Kia Rio (I) of Kia Rio (II)?

De Kia Rio (I) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Kia Rio (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Kia Rio (I)Kia Rio (II)
Bouwjaren2001–20062005–2010
Zonder technische gebreken48% (gem. 51%)53% (gem. 60%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 32%)33% (gem. 28%)
Ranglijst#75 van 123 kleine auto's#92 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand8%4%
Terugroepacties00
Geëxporteerd13%12%
Op naam in Nederland1.0492.883

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Kia Rio (I), 19 jaar: 55% zonder gebreken Kia Rio (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Kia Rio (I), 21 jaar: 48% zonder gebreken Kia Rio (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Kia Rio (I), 23 jaar: 47% zonder gebreken Kia Rio (I) Kia Rio (II), 15 jaar: 57% zonder gebreken Kia Rio (II), 16 jaar: 58% zonder gebreken Kia Rio (II), 17 jaar: 56% zonder gebreken Kia Rio (II), 18 jaar: 52% zonder gebreken Kia Rio (II), 19 jaar: 50% zonder gebreken Kia Rio (II), 20 jaar: 48% zonder gebreken Kia Rio (II) Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Kia Rio (I)Kia Rio (II)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelKia Rio (I)Kia Rio (II)
Motor & aandrijving27% vaker45% minder
Wielophanging & vering32% vaker29% minder
Remmengemiddeld28% vaker
Carrosserie & roest117% vakergemiddeld
Stuurinrichting36% minder267% vaker
Elektronica & veiligheid48% minder12% vaker
Uitlaat & emissie51% minder61% minder
Ruiten, wissers & spiegels38% vaker40% minder
Verlichting30% minder5% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode