Kia Rio (I) of Peugeot 206?

De Kia Rio (I) heeft bij de APK 8% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Kia Rio (I)Peugeot 206
Bouwjaren2001–20061999–2009
Zonder technische gebreken48% (gem. 51%)45% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 32%)32% (gem. 31%)
Ranglijst#75 van 123 kleine auto's#93 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand8%7%
Terugroepacties00
Geëxporteerd13%6%
Op naam in Nederland1.04933.796

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Kia Rio (I), 19 jaar: 55% zonder gebreken Kia Rio (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Kia Rio (I), 21 jaar: 48% zonder gebreken Kia Rio (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Kia Rio (I), 23 jaar: 47% zonder gebreken Kia Rio (I) Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Kia Rio (I)Peugeot 206alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelKia Rio (I)Peugeot 206
Motor & aandrijving27% vaker29% vaker
Wielophanging & vering32% vaker15% minder
Remmengemiddeld6% vaker
Carrosserie & roest117% vaker59% minder
Stuurinrichting36% minder48% vaker
Elektronica & veiligheid48% minder55% vaker
Uitlaat & emissie51% minder78% vaker
Ruiten, wissers & spiegels38% vaker9% vaker
Verlichting30% minder35% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode