Lancia Ypsilon (III) of Volkswagen Polo (6R/6C)?

De Lancia Ypsilon (III) heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Polo (6R/6C), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Lancia Ypsilon (III)Volkswagen Polo (6R/6C)
Bouwjaren2011–20162009–2017
Zonder technische gebreken74% (gem. 77%)69% (gem. 76%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 16%)19% (gem. 16%)
Ranglijst#86 van 123 kleine auto's#109 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2016–2017
Onlogische tellerstand2%3%
Terugroepacties24
Geëxporteerd4%7%
Op naam in Nederland1.821132.238

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Lancia Ypsilon (III), 9 jaar: 80% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 10 jaar: 78% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 11 jaar: 77% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 12 jaar: 75% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 13 jaar: 74% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 14 jaar: 67% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III), 15 jaar: 68% zonder gebreken Lancia Ypsilon (III) Volkswagen Polo (6R/6C), 6 jaar: 91% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 7 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 8 jaar: 87% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 9 jaar: 85% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 10 jaar: 82% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 11 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 12 jaar: 68% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 13 jaar: 61% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 14 jaar: 59% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 15 jaar: 56% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 16 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C), 17 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (6R/6C) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Lancia Ypsilon (III)Volkswagen Polo (6R/6C)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelLancia Ypsilon (III)Volkswagen Polo (6R/6C)
Remmen22% vaker16% vaker
Wielophanging & vering55% vaker54% vaker
Motor & aandrijving11% vaker74% vaker
Uitlaat & emissie5% vaker51% vaker
Elektronica & veiligheid46% minder80% vaker
Stuurinrichting55% minder46% vaker
Carrosserie & roest18% vaker42% vaker
Ruiten, wissers & spiegels30% mindergemiddeld
Verlichting52% mindergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode