Land Rover Range Rover Evoque (I) of Nissan Qashqai (J11)?

De Land Rover Range Rover Evoque (I) heeft bij de APK 26% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J11), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Land Rover Range Rover Evoque (I)Nissan Qashqai (J11)
Bouwjaren2011–20182014–2021
Zonder technische gebreken82% (gem. 81%)82% (gem. 86%)
Met een afkeurpunt9% (gem. 12%)12% (gem. 9%)
Ranglijst#71 van 131 middelgrote SUV's#113 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2019
Onlogische tellerstand3%1%
Terugroepacties44
Geëxporteerd17%4%
Op naam in Nederland5.83554.278

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 6 jaar: 89% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 7 jaar: 86% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 8 jaar: 86% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 9 jaar: 83% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 10 jaar: 82% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 11 jaar: 81% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 12 jaar: 79% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 13 jaar: 78% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I), 14 jaar: 74% zonder gebreken Land Rover Range Rover Evoque (I) Nissan Qashqai (J11), 3 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 4 jaar: 96% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 5 jaar: 95% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 6 jaar: 92% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 7 jaar: 88% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 8 jaar: 83% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 9 jaar: 79% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 11 jaar: 71% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11), 12 jaar: 67% zonder gebreken Nissan Qashqai (J11) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's
Land Rover Range Rover Evoque (I)Nissan Qashqai (J11)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelLand Rover Range Rover Evoque (I)Nissan Qashqai (J11)
Remmen30% vaker25% vaker
Motor & aandrijving17% vaker28% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld18% minder
Wielophanging & vering48% minder180% vaker
Uitlaat & emissiegemiddeld28% minder
Stuurinrichting67% minder47% vaker
Carrosserie & roest163% vaker80% minder
Ruiten, wissers & spiegels15% minder49% minder
Verlichting44% minder75% minder
Banden & wielen70% vaker22% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode