Land Rover Range Rover Sport (I) of Volvo XC90 (I)?

De Land Rover Range Rover Sport (I) heeft bij de APK 12% minder vaak technische gebreken dan de Volvo XC90 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Land Rover Range Rover Sport (I)Volvo XC90 (I)
Bouwjaren2005–20122003–2013
Zonder technische gebreken64% (gem. 62%)55% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt24% (gem. 26%)34% (gem. 28%)
Ranglijst#22 van 61 grote SUV's#27 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand9%9%
Terugroepacties20
Geëxporteerd16%13%
Op naam in Nederland1.0457.511

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 14 jaar: 63% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 15 jaar: 68% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 16 jaar: 62% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 17 jaar: 58% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 18 jaar: 64% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 19 jaar: 64% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I), 20 jaar: 58% zonder gebreken Land Rover Range Rover Sport (I) Volvo XC90 (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 12 jaar: 77% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 13 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 14 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 15 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 16 jaar: 64% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 19 jaar: 53% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 22 jaar: 41% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 23 jaar: 37% zonder gebreken Volvo XC90 (I) Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Land Rover Range Rover Sport (I)Volvo XC90 (I)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelLand Rover Range Rover Sport (I)Volvo XC90 (I)
Remmen7% vaker48% vaker
Motor & aandrijving9% minder7% vaker
Stuurinrichting19% vaker30% minder
Wielophanging & vering35% minder7% minder
Elektronica & veiligheidgemiddeld23% vaker
Uitlaat & emissie33% minder12% vaker
Carrosserie & roest24% vaker11% minder
Verlichting30% minder76% vaker
Ruiten, wissers & spiegels53% minder23% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode