Mazda 6 (GG) of Mazda 6 (GH)?

De Mazda 6 (GG) en de Mazda 6 (GH) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mazda 6 (GG)Mazda 6 (GH)
Bouwjaren2002–20082008–2012
Zonder technische gebreken56% (gem. 55%)66% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 30%)22% (gem. 24%)
Ranglijst#45 van 107 middenklassers#54 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2011–2012
Onlogische tellerstand5%2%
Terugroepacties83
Geëxporteerd22%8%
Op naam in Nederland2.2604.098

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mazda 6 (GG), 16 jaar: 68% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 17 jaar: 64% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 18 jaar: 61% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 19 jaar: 58% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 20 jaar: 52% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 21 jaar: 53% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 22 jaar: 51% zonder gebreken Mazda 6 (GG), 23 jaar: 46% zonder gebreken Mazda 6 (GG) Mazda 6 (GH), 12 jaar: 78% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 13 jaar: 77% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 14 jaar: 73% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 15 jaar: 67% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 16 jaar: 63% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 17 jaar: 59% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 18 jaar: 53% zonder gebreken Mazda 6 (GH) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Mazda 6 (GG)Mazda 6 (GH)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMazda 6 (GG)Mazda 6 (GH)
Remmen33% vaker32% vaker
Wielophanging & vering5% mindergemiddeld
Carrosserie & roest292% vaker31% minder
Elektronica & veiligheid6% vaker134% vaker
Stuurinrichting7% minder7% vaker
Motor & aandrijving71% minder80% minder
Uitlaat & emissie48% minder56% minder
Verlichting21% vaker29% minder
Banden & wielen63% vaker50% vaker
Ruiten, wissers & spiegels81% minder70% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode