Mazda 6 (GH) of Mercedes-Benz C-Klasse (W204)?

De Mercedes-Benz C-Klasse (W204) heeft bij de APK 9% minder vaak technische gebreken dan de Mazda 6 (GH), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mazda 6 (GH)Mercedes-Benz C-Klasse (W204)
Bouwjaren2008–20122007–2016
Zonder technische gebreken66% (gem. 67%)71% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 24%)17% (gem. 22%)
Ranglijst#54 van 107 middenklassers#28 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren2011–2012–
Onlogische tellerstand2%5%
Terugroepacties37
Geëxporteerd8%11%
Op naam in Nederland4.09720.176

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mazda 6 (GH), 12 jaar: 78% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 13 jaar: 77% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 14 jaar: 73% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 15 jaar: 67% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 16 jaar: 63% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 17 jaar: 59% zonder gebreken Mazda 6 (GH), 18 jaar: 53% zonder gebreken Mazda 6 (GH) Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 8 jaar: 85% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 9 jaar: 85% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 10 jaar: 82% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 11 jaar: 82% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 12 jaar: 78% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 13 jaar: 75% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 14 jaar: 73% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 15 jaar: 70% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 16 jaar: 66% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 17 jaar: 66% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 18 jaar: 62% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204), 19 jaar: 61% zonder gebreken Mercedes-Benz C-Klasse (W204) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Mazda 6 (GH)Mercedes-Benz C-Klasse (W204)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMazda 6 (GH)Mercedes-Benz C-Klasse (W204)
Remmen32% vaker13% vaker
Wielophanging & veringgemiddeld33% minder
Elektronica & veiligheid134% vaker22% vaker
Stuurinrichting7% vaker11% minder
Uitlaat & emissie56% minder51% minder
Motor & aandrijving80% minder17% minder
Carrosserie & roest31% minder121% vaker
Verlichting29% minder38% minder
Banden & wielen50% vaker22% minder
Ruiten, wissers & spiegels70% minder62% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode