Mazda Demio of Peugeot 206?

De Mazda Demio heeft bij de APK 15% minder vaak technische gebreken dan de Peugeot 206, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mazda DemioPeugeot 206
Bouwjaren1998–20031999–2009
Zonder technische gebreken49% (gem. 48%)45% (gem. 52%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)32% (gem. 31%)
Ranglijst#63 van 123 kleine auto's#93 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand8%7%
Terugroepacties10
Geëxporteerd13%6%
Op naam in Nederland2.12333.796

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mazda Demio, 21 jaar: 51% zonder gebreken Mazda Demio, 22 jaar: 51% zonder gebreken Mazda Demio, 23 jaar: 47% zonder gebreken Mazda Demio, 24 jaar: 48% zonder gebreken Mazda Demio, 25 jaar: 49% zonder gebreken Mazda Demio, 26 jaar: 49% zonder gebreken Mazda Demio, 27 jaar: 45% zonder gebreken Mazda Demio Peugeot 206, 15 jaar: 56% zonder gebreken Peugeot 206, 16 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 206, 17 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 206, 18 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 206, 19 jaar: 47% zonder gebreken Peugeot 206, 20 jaar: 46% zonder gebreken Peugeot 206, 21 jaar: 44% zonder gebreken Peugeot 206, 22 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206, 23 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 24 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 25 jaar: 38% zonder gebreken Peugeot 206, 26 jaar: 40% zonder gebreken Peugeot 206, 27 jaar: 43% zonder gebreken Peugeot 206 Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Mazda DemioPeugeot 206alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMazda DemioPeugeot 206
Motor & aandrijvinggemiddeld29% vaker
Wielophanging & vering45% vaker15% minder
Carrosserie & roest171% vaker59% minder
Remmen27% minder6% vaker
Stuurinrichtinggemiddeld48% vaker
Elektronica & veiligheid43% minder55% vaker
Uitlaat & emissie76% minder78% vaker
Verlichting26% minder35% vaker
Ruiten, wissers & spiegels55% minder9% vaker
Banden & wielen8% vakergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode