Mini Clubman (F54) of Toyota Yaris (III)?

De Mini Clubman (F54) en de Toyota Yaris (III) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mini Clubman (F54)Toyota Yaris (III)
Bouwjaren2017–20242012–2020
Zonder technische gebreken93% (gem. 90%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt5% (gem. 6%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#21 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren20182011–2013
Onlogische tellerstand0,8%1%
Terugroepacties06
Geëxporteerd2%0,9%
Op naam in Nederland9.25981.311

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mini Clubman (F54), 4 jaar: 94% zonder gebreken Mini Clubman (F54), 5 jaar: 95% zonder gebreken Mini Clubman (F54), 6 jaar: 93% zonder gebreken Mini Clubman (F54), 7 jaar: 93% zonder gebreken Mini Clubman (F54), 8 jaar: 91% zonder gebreken Mini Clubman (F54), 9 jaar: 89% zonder gebreken Mini Clubman (F54) Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Mini Clubman (F54)Toyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMini Clubman (F54)Toyota Yaris (III)
Remmen15% vaker12% minder
Motor & aandrijving48% vaker91% minder
Elektronica & veiligheid61% minder38% minder
Wielophanging & vering75% minder40% vaker
Uitlaat & emissie69% minder67% minder
Stuurinrichting89% minder95% minder
Verlichting10% minder7% minder
Ruiten, wissers & spiegels51% minder11% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode