Mini Countryman / Paceman (R60/R61) of Toyota Urban Cruiser?

De Toyota Urban Cruiser heeft bij de APK 7% minder vaak technische gebreken dan de Mini Countryman / Paceman (R60/R61), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mini Countryman / Paceman (R60/R61)Toyota Urban Cruiser
Bouwjaren2010–20162009–2012
Zonder technische gebreken86% (gem. 77%)82% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt6% (gem. 16%)14% (gem. 23%)
Ranglijst#6 van 45 kleine SUV's#5 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties12
Geëxporteerd5%8%
Op naam in Nederland10.4312.132

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 8 jaar: 93% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 9 jaar: 90% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 10 jaar: 90% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 11 jaar: 89% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 12 jaar: 87% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 13 jaar: 86% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 14 jaar: 82% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 15 jaar: 79% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61), 16 jaar: 81% zonder gebreken Mini Countryman / Paceman (R60/R61) Toyota Urban Cruiser, 13 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 14 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 15 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 16 jaar: 82% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 17 jaar: 79% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Mini Countryman / Paceman (R60/R61)Toyota Urban Cruiseralle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMini Countryman / Paceman (R60/R61)Toyota Urban Cruiser
Motor & aandrijving23% vaker89% minder
Remmen45% mindergemiddeld
Elektronica & veiligheid38% minder29% minder
Wielophanging & vering82% minder85% minder
Uitlaat & emissie61% minder33% minder
Stuurinrichting87% minder90% minder
Carrosserie & roest22% minder89% minder
Verlichting18% minder14% vaker
Ruiten, wissers & spiegels51% minder87% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode