Mitsubishi ASX (I) of Toyota Urban Cruiser?

De Toyota Urban Cruiser heeft bij de APK 44% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi ASX (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi ASX (I)Toyota Urban Cruiser
Bouwjaren2010–20202009–2012
Zonder technische gebreken81% (gem. 80%)82% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt14% (gem. 13%)14% (gem. 23%)
Ranglijst#25 van 45 kleine SUV's#5 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren2019–
Onlogische tellerstand1%3%
Terugroepacties172
Geëxporteerd5%8%
Op naam in Nederland14.4372.132

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi ASX (I), 4 jaar: 98% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 5 jaar: 99% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 6 jaar: 96% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 7 jaar: 92% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 8 jaar: 88% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 9 jaar: 85% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 10 jaar: 82% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 11 jaar: 80% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 12 jaar: 75% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 13 jaar: 74% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 14 jaar: 70% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 15 jaar: 69% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I), 16 jaar: 69% zonder gebreken Mitsubishi ASX (I) Toyota Urban Cruiser, 13 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 14 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 15 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 16 jaar: 82% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser, 17 jaar: 79% zonder gebreken Toyota Urban Cruiser Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi ASX (I)Toyota Urban Cruiseralle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi ASX (I)Toyota Urban Cruiser
Stuurinrichting194% vaker90% minder
Remmengemiddeldgemiddeld
Wielophanging & vering26% minder85% minder
Elektronica & veiligheid16% minder29% minder
Uitlaat & emissie30% minder33% minder
Motor & aandrijving88% minder89% minder
Ruiten, wissers & spiegels55% minder87% minder
Verlichting62% minder14% vaker
Carrosserie & roest78% minder89% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode