Mitsubishi Outlander (I) of Mitsubishi Outlander (II)?

De Mitsubishi Outlander (I) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Outlander (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Outlander (I)Mitsubishi Outlander (II)
Bouwjaren2003–20092007–2012
Zonder technische gebreken51% (gem. 58%)59% (gem. 68%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 29%)34% (gem. 22%)
Ranglijst#101 van 131 middelgrote SUV's#109 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%3%
Terugroepacties07
Geëxporteerd24%12%
Op naam in Nederland2.0903.533

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Outlander (I), 15 jaar: 65% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 16 jaar: 55% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 17 jaar: 52% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 18 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 19 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 22 jaar: 46% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I) Mitsubishi Outlander (II), 12 jaar: 68% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 13 jaar: 64% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 14 jaar: 61% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 15 jaar: 60% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 16 jaar: 56% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 17 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 18 jaar: 48% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Outlander (I)Mitsubishi Outlander (II)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Outlander (I)Mitsubishi Outlander (II)
Stuurinrichting174% vaker247% vaker
Remmen14% vaker13% vaker
Wielophanging & vering16% vaker29% vaker
Uitlaat & emissie54% vaker50% vaker
Motor & aandrijving46% mindergemiddeld
Carrosserie & roest127% vaker57% minder
Elektronica & veiligheid18% minder27% minder
Verlichtinggemiddeld39% minder
Banden & wielen34% minder23% minder
Ruiten, wissers & spiegels84% minder45% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode