Mitsubishi Outlander (I) of Nissan Qashqai (J10)?

De Mitsubishi Outlander (I) heeft bij de APK 23% minder vaak technische gebreken dan de Nissan Qashqai (J10), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Outlander (I)Nissan Qashqai (J10)
Bouwjaren2003–20092007–2013
Zonder technische gebreken51% (gem. 58%)54% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 29%)35% (gem. 22%)
Ranglijst#101 van 131 middelgrote SUV's#119 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand4%3%
Terugroepacties03
Geëxporteerd24%14%
Op naam in Nederland2.09028.948

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Outlander (I), 15 jaar: 65% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 16 jaar: 55% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 17 jaar: 52% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 18 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 19 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I), 22 jaar: 46% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (I) Nissan Qashqai (J10), 10 jaar: 75% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 11 jaar: 69% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 12 jaar: 64% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 13 jaar: 61% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 14 jaar: 56% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 15 jaar: 51% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 16 jaar: 46% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 17 jaar: 43% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 18 jaar: 41% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10), 19 jaar: 39% zonder gebreken Nissan Qashqai (J10) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Outlander (I)Nissan Qashqai (J10)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Outlander (I)Nissan Qashqai (J10)
Stuurinrichting174% vaker353% vaker
Remmen14% vaker8% minder
Wielophanging & vering16% vaker80% vaker
Uitlaat & emissie54% vaker58% minder
Motor & aandrijving46% minder100% vaker
Carrosserie & roest127% vaker27% vaker
Elektronica & veiligheid18% minder77% vaker
Verlichtinggemiddeldgemiddeld
Banden & wielen34% minder7% minder
Ruiten, wissers & spiegels84% minder18% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode