Mitsubishi Outlander (II) of Mitsubishi Outlander (III)?

De Mitsubishi Outlander (II) heeft bij de APK 14% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Outlander (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Outlander (II)Mitsubishi Outlander (III)
Bouwjaren2007–20122013–2026
Zonder technische gebreken59% (gem. 68%)75% (gem. 83%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 22%)20% (gem. 11%)
Ranglijst#109 van 131 middelgrote SUV's#118 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2019–2020
Onlogische tellerstand3%1%
Terugroepacties717
Geëxporteerd12%7%
Op naam in Nederland3.53326.516

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Outlander (II), 12 jaar: 68% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 13 jaar: 64% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 14 jaar: 61% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 15 jaar: 60% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 16 jaar: 56% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 17 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 18 jaar: 48% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II) Mitsubishi Outlander (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 5 jaar: 96% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 6 jaar: 93% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 8 jaar: 77% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 9 jaar: 75% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 10 jaar: 73% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 11 jaar: 70% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 12 jaar: 66% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 13 jaar: 65% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Outlander (II)Mitsubishi Outlander (III)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Outlander (II)Mitsubishi Outlander (III)
Stuurinrichting247% vaker328% vaker
Wielophanging & vering29% vaker19% minder
Remmen13% vaker51% vaker
Motor & aandrijvinggemiddeldgemiddeld
Uitlaat & emissie50% vaker141% vaker
Elektronica & veiligheid27% minder17% minder
Carrosserie & roest57% minder83% minder
Ruiten, wissers & spiegels45% minder12% vaker
Verlichting39% mindergemiddeld
Banden & wielen23% minder36% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode