Mitsubishi Outlander (II) of Volvo XC60 (I)?

De Volvo XC60 (I) heeft bij de APK 39% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Outlander (II), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Outlander (II)Volvo XC60 (I)
Bouwjaren2007–20122009–2017
Zonder technische gebreken59% (gem. 68%)83% (gem. 78%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 22%)11% (gem. 15%)
Ranglijst#109 van 131 middelgrote SUV's#46 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2015–2017
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties711
Geëxporteerd12%15%
Op naam in Nederland3.53415.685

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Outlander (II), 12 jaar: 68% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 13 jaar: 64% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 14 jaar: 61% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 15 jaar: 60% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 16 jaar: 56% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 17 jaar: 51% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II), 18 jaar: 48% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (II) Volvo XC60 (I), 6 jaar: 92% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 7 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 8 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 9 jaar: 90% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 10 jaar: 87% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 12 jaar: 81% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 13 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 14 jaar: 75% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 15 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 16 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 17 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Outlander (II)Volvo XC60 (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Outlander (II)Volvo XC60 (I)
Stuurinrichting248% vaker40% minder
Wielophanging & vering29% vaker22% minder
Remmen13% vaker30% minder
Motor & aandrijvinggemiddeld6% vaker
Uitlaat & emissie50% vaker26% minder
Elektronica & veiligheid27% minder47% minder
Carrosserie & roest57% minder56% minder
Ruiten, wissers & spiegels45% minder42% minder
Verlichting39% minder41% minder
Banden & wielen23% minder51% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode