Mitsubishi Outlander (III) of Peugeot 5008 (I)?

De Peugeot 5008 (I) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Outlander (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Outlander (III)Peugeot 5008 (I)
Bouwjaren2013–20262010–2016
Zonder technische gebreken75% (gem. 83%)66% (gem. 75%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 11%)16% (gem. 17%)
Ranglijst#118 van 131 middelgrote SUV's#114 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren2019–2020–
Onlogische tellerstand1%4%
Terugroepacties172
Geëxporteerd7%26%
Op naam in Nederland26.5043.184

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Outlander (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 5 jaar: 96% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 6 jaar: 93% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 8 jaar: 77% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 9 jaar: 75% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 10 jaar: 73% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 11 jaar: 70% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 12 jaar: 66% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III), 13 jaar: 65% zonder gebreken Mitsubishi Outlander (III) Peugeot 5008 (I), 8 jaar: 81% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 9 jaar: 86% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 10 jaar: 79% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 11 jaar: 73% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 12 jaar: 70% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 13 jaar: 66% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 14 jaar: 59% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 15 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 5008 (I), 16 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 5008 (I) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Outlander (III)Peugeot 5008 (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Outlander (III)Peugeot 5008 (I)
Remmen51% vaker20% vaker
Stuurinrichting328% vaker62% vaker
Uitlaat & emissie141% vaker12% minder
Wielophanging & vering19% minder37% minder
Motor & aandrijvinggemiddeld185% vaker
Elektronica & veiligheid17% minder55% vaker
Verlichtinggemiddeld85% vaker
Ruiten, wissers & spiegels12% vaker65% vaker
Banden & wielen37% vaker11% vaker
Carrosserie & roest83% minder21% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode