Mitsubishi Space Star (I) of Suzuki Wagon R+?

De Suzuki Wagon R+ heeft bij de APK 13% minder vaak technische gebreken dan de Mitsubishi Space Star (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Mitsubishi Space Star (I)Suzuki Wagon R+
Bouwjaren1999–20051999–2007
Zonder technische gebreken47% (gem. 50%)54% (gem. 51%)
Met een afkeurpunt42% (gem. 32%)32% (gem. 32%)
Ranglijst#40 van 60 mini-auto's#27 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2003–2006
Onlogische tellerstand9%9%
Terugroepacties02
Geëxporteerd19%2%
Op naam in Nederland4.09611.751

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Mitsubishi Space Star (I), 19 jaar: 46% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 20 jaar: 47% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 21 jaar: 47% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 22 jaar: 47% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 23 jaar: 48% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 24 jaar: 45% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 25 jaar: 47% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I), 26 jaar: 46% zonder gebreken Mitsubishi Space Star (I) Suzuki Wagon R+, 16 jaar: 68% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 17 jaar: 67% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 18 jaar: 64% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 19 jaar: 63% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 20 jaar: 62% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 21 jaar: 58% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 22 jaar: 54% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 23 jaar: 49% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 24 jaar: 45% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 25 jaar: 41% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 26 jaar: 40% zonder gebreken Suzuki Wagon R+, 27 jaar: 50% zonder gebreken Suzuki Wagon R+ Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Mitsubishi Space Star (I)Suzuki Wagon R+alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelMitsubishi Space Star (I)Suzuki Wagon R+
Remmen26% vaker9% vaker
Stuurinrichting102% vaker10% vaker
Wielophanging & vering28% vaker21% vaker
Motor & aandrijving25% minder22% minder
Carrosserie & roest110% vaker58% minder
Uitlaat & emissie8% minder32% minder
Elektronica & veiligheid57% minder51% minder
Ruiten, wissers & spiegels31% vaker44% vaker
Verlichting29% minder40% minder
Banden & wielen34% minder8% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode