Opel Agila (A) of Opel Agila (B)?

De Opel Agila (A) en de Opel Agila (B) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Agila (A)Opel Agila (B)
Bouwjaren2000–20072008–2014
Zonder technische gebreken56% (gem. 51%)72% (gem. 71%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 32%)23% (gem. 20%)
Ranglijst#25 van 60 mini-auto's#28 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren2005–20072015
Onlogische tellerstand10%3%
Terugroepacties11
Geëxporteerd2%0,6%
Op naam in Nederland14.94227.614

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 9 11 13 15 17 19 21 23 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Agila (A), 17 jaar: 69% zonder gebreken Opel Agila (A), 18 jaar: 68% zonder gebreken Opel Agila (A), 19 jaar: 64% zonder gebreken Opel Agila (A), 20 jaar: 60% zonder gebreken Opel Agila (A), 21 jaar: 58% zonder gebreken Opel Agila (A), 22 jaar: 55% zonder gebreken Opel Agila (A), 23 jaar: 51% zonder gebreken Opel Agila (A), 24 jaar: 47% zonder gebreken Opel Agila (A), 25 jaar: 45% zonder gebreken Opel Agila (A), 26 jaar: 43% zonder gebreken Opel Agila (A) Opel Agila (B), 9 jaar: 93% zonder gebreken Opel Agila (B), 10 jaar: 90% zonder gebreken Opel Agila (B), 11 jaar: 86% zonder gebreken Opel Agila (B), 12 jaar: 81% zonder gebreken Opel Agila (B), 13 jaar: 76% zonder gebreken Opel Agila (B), 14 jaar: 71% zonder gebreken Opel Agila (B), 15 jaar: 67% zonder gebreken Opel Agila (B), 16 jaar: 64% zonder gebreken Opel Agila (B), 17 jaar: 61% zonder gebreken Opel Agila (B), 18 jaar: 61% zonder gebreken Opel Agila (B) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Opel Agila (A)Opel Agila (B)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Agila (A)Opel Agila (B)
Motor & aandrijving6% minder68% minder
Remmengemiddeldgemiddeld
Wielophanging & vering13% vaker77% vaker
Stuurinrichtinggemiddeld29% minder
Elektronica & veiligheid64% minder77% minder
Uitlaat & emissie68% minder55% minder
Ruiten, wissers & spiegels75% vaker42% minder
Carrosserie & roest73% minder57% minder
Verlichting44% minder51% minder
Banden & wielen46% minder30% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode