Opel Ampera-e of Toyota Yaris (III)?

De Toyota Yaris (III) heeft bij de APK 63% minder vaak technische gebreken dan de Opel Ampera-e, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Ampera-eToyota Yaris (III)
Bouwjaren2017–20202012–2020
Zonder technische gebreken84% (gem. 92%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt14% (gem. 5%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#122 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2011–2013
Onlogische tellerstand1%1%
Terugroepacties56
Geëxporteerd19%0,9%
Op naam in Nederland2.15981.344

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Ampera-e, 4 jaar: 93% zonder gebreken Opel Ampera-e, 6 jaar: 80% zonder gebreken Opel Ampera-e, 8 jaar: 74% zonder gebreken Opel Ampera-e Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Opel Ampera-eToyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Ampera-eToyota Yaris (III)
Remmen313% vaker12% minder
Elektronica & veiligheid15% vaker38% minder
Stuurinrichting67% minder95% minder
Wielophanging & vering79% minder40% vaker
Motor & aandrijving60% minder91% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode