Opel Antara of Volvo XC60 (I)?

De Volvo XC60 (I) heeft bij de APK 46% minder vaak technische gebreken dan de Opel Antara, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel AntaraVolvo XC60 (I)
Bouwjaren2007–20132009–2017
Zonder technische gebreken46% (gem. 63%)83% (gem. 78%)
Met een afkeurpunt32% (gem. 26%)11% (gem. 15%)
Ranglijst#117 van 131 middelgrote SUV's#46 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2015–2017
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties311
Geëxporteerd18%15%
Op naam in Nederland1.22315.685

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 6 8 10 12 14 16 18 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Antara, 15 jaar: 54% zonder gebreken Opel Antara, 16 jaar: 46% zonder gebreken Opel Antara, 17 jaar: 44% zonder gebreken Opel Antara, 18 jaar: 39% zonder gebreken Opel Antara, 19 jaar: 42% zonder gebreken Opel Antara Volvo XC60 (I), 6 jaar: 92% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 7 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 8 jaar: 91% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 9 jaar: 90% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 10 jaar: 87% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 11 jaar: 84% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 12 jaar: 81% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 13 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 14 jaar: 75% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 15 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 16 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I), 17 jaar: 71% zonder gebreken Volvo XC60 (I) Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's
Opel AntaraVolvo XC60 (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel AntaraVolvo XC60 (I)
Motor & aandrijving132% vaker6% vaker
Remmen29% vaker30% minder
Wielophanging & vering27% vaker22% minder
Elektronica & veiligheid175% vaker47% minder
Uitlaat & emissie130% vaker26% minder
Stuurinrichting46% minder40% minder
Carrosserie & roest25% minder56% minder
Ruiten, wissers & spiegelsgemiddeld42% minder
Verlichting32% minder41% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode