Opel Astra (G) of Toyota Corolla (E110)?

De Toyota Corolla (E110) heeft bij de APK 14% minder vaak technische gebreken dan de Opel Astra (G), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Astra (G)Toyota Corolla (E110)
Bouwjaren1998–20041997–2001
Zonder technische gebreken48% (gem. 49%)54% (gem. 47%)
Met een afkeurpunt32% (gem. 33%)33% (gem. 33%)
Ranglijst#77 van 137 compacte middenklassers#44 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand8%9%
Terugroepacties00
Geëxporteerd11%27%
Op naam in Nederland10.3763.317

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Astra (G), 20 jaar: 53% zonder gebreken Opel Astra (G), 21 jaar: 52% zonder gebreken Opel Astra (G), 22 jaar: 49% zonder gebreken Opel Astra (G), 23 jaar: 49% zonder gebreken Opel Astra (G), 24 jaar: 47% zonder gebreken Opel Astra (G), 25 jaar: 46% zonder gebreken Opel Astra (G), 26 jaar: 45% zonder gebreken Opel Astra (G), 27 jaar: 40% zonder gebreken Opel Astra (G), 28 jaar: 38% zonder gebreken Opel Astra (G) Toyota Corolla (E110), 22 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 23 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 24 jaar: 56% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 25 jaar: 55% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 26 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 27 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 28 jaar: 50% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 29 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Corolla (E110) Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Opel Astra (G)Toyota Corolla (E110)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Astra (G)Toyota Corolla (E110)
Motor & aandrijving29% vaker14% minder
Uitlaat & emissie75% vaker5% minder
Remmen14% minder9% vaker
Wielophanging & vering26% minder20% minder
Elektronica & veiligheid30% minder38% minder
Carrosserie & roest26% vaker29% minder
Stuurinrichting50% minder87% minder
Ruiten, wissers & spiegels24% vaker67% minder
Verlichtinggemiddeld27% minder
Banden & wielen7% minder25% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode