Opel Astra (J) of Volkswagen Golf 7?

De Volkswagen Golf 7 heeft bij de APK 25% minder vaak technische gebreken dan de Opel Astra (J), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Astra (J)Volkswagen Golf 7
Bouwjaren2010–20152013–2020
Zonder technische gebreken67% (gem. 74%)84% (gem. 84%)
Met een afkeurpunt15% (gem. 17%)7% (gem. 10%)
Ranglijst#127 van 137 compacte middenklassers#64 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren20142020
Onlogische tellerstand3%2%
Terugroepacties62
Geëxporteerd13%9%
Op naam in Nederland27.568109.681

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Astra (J), 8 jaar: 82% zonder gebreken Opel Astra (J), 9 jaar: 80% zonder gebreken Opel Astra (J), 10 jaar: 76% zonder gebreken Opel Astra (J), 11 jaar: 76% zonder gebreken Opel Astra (J), 12 jaar: 71% zonder gebreken Opel Astra (J), 13 jaar: 66% zonder gebreken Opel Astra (J), 14 jaar: 61% zonder gebreken Opel Astra (J), 15 jaar: 57% zonder gebreken Opel Astra (J), 16 jaar: 55% zonder gebreken Opel Astra (J), 17 jaar: 55% zonder gebreken Opel Astra (J) Volkswagen Golf 7, 4 jaar: 97% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 5 jaar: 94% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 6 jaar: 92% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 7 jaar: 89% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 8 jaar: 88% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 9 jaar: 86% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 10 jaar: 83% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 11 jaar: 80% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 12 jaar: 76% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 13 jaar: 74% zonder gebreken Volkswagen Golf 7, 14 jaar: 75% zonder gebreken Volkswagen Golf 7 Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Opel Astra (J)Volkswagen Golf 7alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Astra (J)Volkswagen Golf 7
Motor & aandrijving241% vaker19% vaker
Remmen26% vakergemiddeld
Wielophanging & vering26% minder54% vaker
Uitlaat & emissie11% vaker55% minder
Elektronica & veiligheid5% minder16% minder
Stuurinrichting88% minder86% minder
Verlichtinggemiddeld29% minder
Ruiten, wissers & spiegels25% minder99% vaker
Carrosserie & roest74% minder37% minder
Banden & wielen35% minder28% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode