Opel Corsa (C) of Opel Corsa (D)?

De Opel Corsa (C) en de Opel Corsa (D) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (C)Opel Corsa (D)
Bouwjaren2001–20062007–2014
Zonder technische gebreken43% (gem. 52%)65% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt37% (gem. 32%)22% (gem. 22%)
Ranglijst#96 van 123 kleine auto's#87 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%3%
Terugroepacties02
Geëxporteerd5%5%
Op naam in Nederland21.20271.157

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 11 13 15 17 19 21 23 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (C), 17 jaar: 52% zonder gebreken Opel Corsa (C), 18 jaar: 49% zonder gebreken Opel Corsa (C), 19 jaar: 46% zonder gebreken Opel Corsa (C), 20 jaar: 44% zonder gebreken Opel Corsa (C), 21 jaar: 43% zonder gebreken Opel Corsa (C), 22 jaar: 42% zonder gebreken Opel Corsa (C), 23 jaar: 41% zonder gebreken Opel Corsa (C), 24 jaar: 39% zonder gebreken Opel Corsa (C), 25 jaar: 39% zonder gebreken Opel Corsa (C) Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (C)Opel Corsa (D)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (C)Opel Corsa (D)
Motor & aandrijving98% vaker75% vaker
Remmengemiddeld27% minder
Wielophanging & veringgemiddeld18% vaker
Stuurinrichting11% vaker30% minder
Uitlaat & emissie35% vaker46% vaker
Elektronica & veiligheid59% minder20% minder
Carrosserie & roest57% minder13% vaker
Ruiten, wissers & spiegels6% vaker23% vaker
Verlichtinggemiddeld25% vaker
Banden & wielen25% minder20% minder
LPG/CNG76% minder42% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode