Opel Corsa (D) of Peugeot 207?

De Opel Corsa (D) en de Peugeot 207 hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (D)Peugeot 207
Bouwjaren2007–20142006–2012
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)59% (gem. 64%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 22%)26% (gem. 25%)
Ranglijst#87 van 123 kleine auto's#89 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand3%4%
Terugroepacties22
Geëxporteerd5%7%
Op naam in Nederland71.15736.436

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Peugeot 207, 11 jaar: 74% zonder gebreken Peugeot 207, 12 jaar: 75% zonder gebreken Peugeot 207, 13 jaar: 70% zonder gebreken Peugeot 207, 14 jaar: 67% zonder gebreken Peugeot 207, 15 jaar: 63% zonder gebreken Peugeot 207, 16 jaar: 59% zonder gebreken Peugeot 207, 17 jaar: 55% zonder gebreken Peugeot 207, 18 jaar: 53% zonder gebreken Peugeot 207, 19 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207, 20 jaar: 51% zonder gebreken Peugeot 207 Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (D)Peugeot 207alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (D)Peugeot 207
Motor & aandrijving75% vaker80% vaker
Wielophanging & vering18% vaker31% minder
Remmen27% mindergemiddeld
Uitlaat & emissie46% vaker82% vaker
Stuurinrichting30% minder7% vaker
Elektronica & veiligheid20% minder19% minder
Carrosserie & roest13% vaker57% minder
Ruiten, wissers & spiegels23% vaker13% minder
Verlichting25% vaker63% vaker
Banden & wielen20% minder10% vaker
LPG/CNG42% minder71% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode