Opel Corsa (D) of Renault Clio (III)?

De Opel Corsa (D) heeft bij de APK 6% minder vaak technische gebreken dan de Renault Clio (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (D)Renault Clio (III)
Bouwjaren2007–20142006–2012
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)58% (gem. 65%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 22%)27% (gem. 24%)
Ranglijst#87 van 123 kleine auto's#99 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand3%5%
Terugroepacties20
Geëxporteerd5%13%
Op naam in Nederland71.15728.810

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Renault Clio (III), 11 jaar: 75% zonder gebreken Renault Clio (III), 12 jaar: 73% zonder gebreken Renault Clio (III), 13 jaar: 68% zonder gebreken Renault Clio (III), 14 jaar: 64% zonder gebreken Renault Clio (III), 15 jaar: 58% zonder gebreken Renault Clio (III), 16 jaar: 57% zonder gebreken Renault Clio (III), 17 jaar: 54% zonder gebreken Renault Clio (III), 18 jaar: 52% zonder gebreken Renault Clio (III), 19 jaar: 50% zonder gebreken Renault Clio (III), 20 jaar: 48% zonder gebreken Renault Clio (III), 21 jaar: 43% zonder gebreken Renault Clio (III) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (D)Renault Clio (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (D)Renault Clio (III)
Motor & aandrijving75% vaker21% vaker
Wielophanging & vering18% vaker22% vaker
Remmen27% minder15% minder
Uitlaat & emissie46% vaker75% minder
Stuurinrichting30% minder155% vaker
Elektronica & veiligheid20% minder12% vaker
Carrosserie & roest13% vaker95% vaker
Ruiten, wissers & spiegels23% vaker161% vaker
Verlichting25% vaker63% vaker
Banden & wielen20% minder11% minder
LPG/CNG42% minder45% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode