Opel Corsa (D) of Seat Ibiza (IV)?

De Opel Corsa (D) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Seat Ibiza (IV), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (D)Seat Ibiza (IV)
Bouwjaren2007–20142008–2017
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)67% (gem. 74%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 22%)22% (gem. 18%)
Ranglijst#87 van 123 kleine auto's#105 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2016
Onlogische tellerstand3%3%
Terugroepacties26
Geëxporteerd5%10%
Op naam in Nederland71.16838.852

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 7 9 11 13 15 17 19 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Seat Ibiza (IV), 7 jaar: 88% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 8 jaar: 86% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 9 jaar: 85% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 10 jaar: 82% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 11 jaar: 76% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 12 jaar: 68% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 13 jaar: 63% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 14 jaar: 61% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 15 jaar: 59% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 16 jaar: 56% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 17 jaar: 51% zonder gebreken Seat Ibiza (IV), 18 jaar: 50% zonder gebreken Seat Ibiza (IV) Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (D)Seat Ibiza (IV)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (D)Seat Ibiza (IV)
Motor & aandrijving75% vaker90% vaker
Wielophanging & vering18% vaker27% vaker
Remmen27% minder9% vaker
Uitlaat & emissie46% vaker45% vaker
Stuurinrichting30% minder72% vaker
Elektronica & veiligheid20% minder23% vaker
Carrosserie & roest13% vaker104% vaker
Ruiten, wissers & spiegels24% vakergemiddeld
Verlichting25% vaker85% vaker
Banden & wielen20% minder40% vaker
LPG/CNG42% minder49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode