Opel Corsa (D) of Skoda Fabia (II)?

De Skoda Fabia (II) heeft bij de APK 10% minder vaak technische gebreken dan de Opel Corsa (D), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (D)Skoda Fabia (II)
Bouwjaren2007–20142007–2014
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)70% (gem. 70%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 22%)21% (gem. 21%)
Ranglijst#87 van 123 kleine auto's#71 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–2014
Onlogische tellerstand3%2%
Terugroepacties22
Geëxporteerd5%12%
Op naam in Nederland71.15720.548

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Skoda Fabia (II), 10 jaar: 86% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 11 jaar: 81% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 12 jaar: 77% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 13 jaar: 73% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 14 jaar: 71% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 15 jaar: 67% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 16 jaar: 62% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 17 jaar: 58% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 18 jaar: 56% zonder gebreken Skoda Fabia (II), 19 jaar: 54% zonder gebreken Skoda Fabia (II) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (D)Skoda Fabia (II)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (D)Skoda Fabia (II)
Motor & aandrijving75% vaker69% vaker
Wielophanging & vering18% vaker19% minder
Remmen27% minder5% minder
Uitlaat & emissie46% vaker23% vaker
Stuurinrichting30% minder56% minder
Elektronica & veiligheid20% mindergemiddeld
Carrosserie & roest13% vaker12% vaker
Ruiten, wissers & spiegels23% vaker14% minder
Verlichting25% vakergemiddeld
Banden & wielen20% minder12% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode