Opel Corsa (D) of Suzuki Swift (III)?

De Suzuki Swift (III) heeft bij de APK 7% minder vaak technische gebreken dan de Opel Corsa (D), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Corsa (D)Suzuki Swift (III)
Bouwjaren2007–20142005–2010
Zonder technische gebreken65% (gem. 69%)59% (gem. 60%)
Met een afkeurpunt22% (gem. 22%)31% (gem. 27%)
Ranglijst#87 van 123 kleine auto's#74 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand3%5%
Terugroepacties24
Geëxporteerd5%3%
Op naam in Nederland71.15734.456

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Corsa (D), 9 jaar: 69% zonder gebreken Opel Corsa (D), 10 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 11 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Corsa (D), 13 jaar: 71% zonder gebreken Opel Corsa (D), 14 jaar: 68% zonder gebreken Opel Corsa (D), 15 jaar: 65% zonder gebreken Opel Corsa (D), 16 jaar: 62% zonder gebreken Opel Corsa (D), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Corsa (D), 18 jaar: 53% zonder gebreken Opel Corsa (D), 19 jaar: 50% zonder gebreken Opel Corsa (D), 20 jaar: 45% zonder gebreken Opel Corsa (D) Suzuki Swift (III), 13 jaar: 66% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 14 jaar: 65% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 15 jaar: 63% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 16 jaar: 62% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 17 jaar: 60% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 18 jaar: 58% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 19 jaar: 55% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 20 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 21 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III) Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Opel Corsa (D)Suzuki Swift (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Corsa (D)Suzuki Swift (III)
Motor & aandrijving75% vaker39% minder
Wielophanging & vering18% vaker65% vaker
Remmen27% mindergemiddeld
Uitlaat & emissie46% vaker30% minder
Stuurinrichting30% minder11% vaker
Elektronica & veiligheid20% minder16% minder
Carrosserie & roest13% vaker26% vaker
Ruiten, wissers & spiegels23% vaker74% minder
Verlichting25% vaker15% minder
Banden & wielen20% minder14% vaker
LPG/CNG42% minder80% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode