Opel Crossland of Peugeot 2008 (I)?

De Opel Crossland en de Peugeot 2008 (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel CrosslandPeugeot 2008 (I)
Bouwjaren2017–20242013–2019
Zonder technische gebreken92% (gem. 92%)85% (gem. 85%)
Met een afkeurpunt6% (gem. 5%)11% (gem. 10%)
Ranglijst#28 van 45 kleine SUV's#26 van 45 kleine SUV's
Beste bouwjaren–2017–2019
Onlogische tellerstand0,9%1%
Terugroepacties57
Geëxporteerd2%3%
Op naam in Nederland28.79134.119

Zonder gebreken, per leeftijd

70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Crossland, 3 jaar: 97% zonder gebreken Opel Crossland, 4 jaar: 95% zonder gebreken Opel Crossland, 5 jaar: 95% zonder gebreken Opel Crossland, 6 jaar: 92% zonder gebreken Opel Crossland, 7 jaar: 89% zonder gebreken Opel Crossland, 8 jaar: 88% zonder gebreken Opel Crossland, 9 jaar: 88% zonder gebreken Opel Crossland Peugeot 2008 (I), 4 jaar: 95% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 5 jaar: 95% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 6 jaar: 93% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 7 jaar: 90% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 8 jaar: 88% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 9 jaar: 85% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 10 jaar: 82% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 11 jaar: 79% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 12 jaar: 77% zonder gebreken Peugeot 2008 (I), 13 jaar: 75% zonder gebreken Peugeot 2008 (I) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's
Opel CrosslandPeugeot 2008 (I)alle auto'smiddelste helft kleine SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel CrosslandPeugeot 2008 (I)
Remmen51% vaker10% vaker
Motor & aandrijving50% vaker59% vaker
Uitlaat & emissie78% vaker208% vaker
Wielophanging & vering67% minder66% minder
Elektronica & veiligheid69% minder49% minder
Stuurinrichting82% minder48% minder
Ruiten, wissers & spiegels55% vakergemiddeld
Carrosserie & roest38% minder79% minder
Verlichting42% minder20% vaker
Banden & wielen55% minder31% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode