Opel Insignia (A) of Opel Insignia (B)?

De Opel Insignia (B) heeft bij de APK 11% minder vaak technische gebreken dan de Opel Insignia (A), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Opel Insignia (A)Opel Insignia (B)
Bouwjaren2009–20162017–2022
Zonder technische gebreken70% (gem. 74%)90% (gem. 90%)
Met een afkeurpunt14% (gem. 18%)4% (gem. 6%)
Ranglijst#77 van 107 middenklassers#56 van 107 middenklassers
Beste bouwjaren–2018–2019
Onlogische tellerstand3%1%
Terugroepacties56
Geëxporteerd17%12%
Op naam in Nederland9.8424.445

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 4 6 8 10 12 14 16 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Opel Insignia (A), 8 jaar: 87% zonder gebreken Opel Insignia (A), 9 jaar: 84% zonder gebreken Opel Insignia (A), 10 jaar: 81% zonder gebreken Opel Insignia (A), 11 jaar: 78% zonder gebreken Opel Insignia (A), 12 jaar: 73% zonder gebreken Opel Insignia (A), 13 jaar: 69% zonder gebreken Opel Insignia (A), 14 jaar: 66% zonder gebreken Opel Insignia (A), 15 jaar: 64% zonder gebreken Opel Insignia (A), 16 jaar: 59% zonder gebreken Opel Insignia (A), 17 jaar: 58% zonder gebreken Opel Insignia (A) Opel Insignia (B), 4 jaar: 94% zonder gebreken Opel Insignia (B), 5 jaar: 94% zonder gebreken Opel Insignia (B), 6 jaar: 92% zonder gebreken Opel Insignia (B), 7 jaar: 89% zonder gebreken Opel Insignia (B), 8 jaar: 89% zonder gebreken Opel Insignia (B), 9 jaar: 79% zonder gebreken Opel Insignia (B) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's
Opel Insignia (A)Opel Insignia (B)alle auto'smiddelste helft middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelOpel Insignia (A)Opel Insignia (B)
Motor & aandrijving127% vakergemiddeld
Remmengemiddeld34% vaker
Wielophanging & vering11% vaker77% minder
Uitlaat & emissie19% vaker67% vaker
Elektronica & veiligheid22% minder60% vaker
Stuurinrichting75% minder93% minder
Verlichting18% minder22% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode