Porsche Cayenne (92A) of Volvo XC90 (I)?

De Porsche Cayenne (92A) heeft bij de APK 23% minder vaak technische gebreken dan de Volvo XC90 (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Porsche Cayenne (92A)Volvo XC90 (I)
Bouwjaren2010–20172003–2013
Zonder technische gebreken82% (gem. 79%)55% (gem. 58%)
Met een afkeurpunt5% (gem. 14%)34% (gem. 28%)
Ranglijst#15 van 61 grote SUV's#27 van 61 grote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand2%9%
Terugroepacties20
Geëxporteerd17%13%
Op naam in Nederland2.7907.511

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 8 10 12 14 16 18 20 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Porsche Cayenne (92A), 8 jaar: 89% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 9 jaar: 89% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 10 jaar: 86% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 11 jaar: 84% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 12 jaar: 79% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 13 jaar: 76% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 14 jaar: 74% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 15 jaar: 73% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A), 16 jaar: 71% zonder gebreken Porsche Cayenne (92A) Volvo XC90 (I), 11 jaar: 78% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 12 jaar: 77% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 13 jaar: 74% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 14 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 15 jaar: 70% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 16 jaar: 64% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 17 jaar: 59% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 19 jaar: 53% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 22 jaar: 41% zonder gebreken Volvo XC90 (I), 23 jaar: 37% zonder gebreken Volvo XC90 (I) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Porsche Cayenne (92A)Volvo XC90 (I)alle auto'smiddelste helft grote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelPorsche Cayenne (92A)Volvo XC90 (I)
Motor & aandrijving77% vaker7% vaker
Remmen34% minder48% vaker
Elektronica & veiligheid51% vaker23% vaker
Stuurinrichting50% minder30% minder
Uitlaat & emissie34% minder12% vaker
Wielophanging & vering80% minder7% minder
Carrosserie & roest15% vaker11% minder
Verlichting27% minder76% vaker
Ruiten, wissers & spiegels51% minder23% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode