Renault Clio (IV) of Skoda Fabia (III)?

De Skoda Fabia (III) heeft bij de APK 34% minder vaak technische gebreken dan de Renault Clio (IV), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Renault Clio (IV)Skoda Fabia (III)
Bouwjaren2013–20192015–2022
Zonder technische gebreken77% (gem. 84%)88% (gem. 87%)
Met een afkeurpunt19% (gem. 11%)7% (gem. 8%)
Ranglijst#113 van 123 kleine auto's#41 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren20192014–2015
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties51
Geëxporteerd7%3%
Op naam in Nederland77.93623.805

Zonder gebreken, per leeftijd

60% 70% 80% 90% 100% 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Renault Clio (IV), 4 jaar: 92% zonder gebreken Renault Clio (IV), 5 jaar: 94% zonder gebreken Renault Clio (IV), 6 jaar: 91% zonder gebreken Renault Clio (IV), 7 jaar: 87% zonder gebreken Renault Clio (IV), 8 jaar: 84% zonder gebreken Renault Clio (IV), 9 jaar: 79% zonder gebreken Renault Clio (IV), 10 jaar: 73% zonder gebreken Renault Clio (IV), 11 jaar: 70% zonder gebreken Renault Clio (IV), 12 jaar: 68% zonder gebreken Renault Clio (IV), 13 jaar: 65% zonder gebreken Renault Clio (IV), 14 jaar: 61% zonder gebreken Renault Clio (IV) Skoda Fabia (III), 4 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 6 jaar: 91% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 7 jaar: 88% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 8 jaar: 87% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 9 jaar: 87% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 10 jaar: 86% zonder gebreken Skoda Fabia (III), 11 jaar: 84% zonder gebreken Skoda Fabia (III) Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's
Renault Clio (IV)Skoda Fabia (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelRenault Clio (IV)Skoda Fabia (III)
Motor & aandrijving249% vaker22% minder
Remmen24% vaker7% minder
Wielophanging & vering63% vaker75% vaker
Elektronica & veiligheid33% minder41% minder
Stuurinrichting46% minder92% minder
Uitlaat & emissie25% minder44% minder
Verlichting241% vaker22% vaker
Carrosserie & roest173% vaker89% vaker
Ruiten, wissers & spiegels12% vaker19% minder
Banden & wielen39% vakergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode