Renault Mégane (II) of Renault Mégane (III)?

De Renault Mégane (II) heeft bij de APK 12% minder vaak technische gebreken dan de Renault Mégane (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Renault Mégane (II)Renault Mégane (III)
Bouwjaren2003–20092009–2016
Zonder technische gebreken48% (gem. 57%)65% (gem. 74%)
Met een afkeurpunt29% (gem. 30%)25% (gem. 18%)
Ranglijst#114 van 137 compacte middenklassers#131 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren–2008–2011
Onlogische tellerstand8%2%
Terugroepacties11
Geëxporteerd14%27%
Op naam in Nederland5.68818.736

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% 8 10 12 14 16 18 20 22 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Renault Mégane (II), 15 jaar: 66% zonder gebreken Renault Mégane (II), 16 jaar: 59% zonder gebreken Renault Mégane (II), 17 jaar: 56% zonder gebreken Renault Mégane (II), 18 jaar: 51% zonder gebreken Renault Mégane (II), 19 jaar: 46% zonder gebreken Renault Mégane (II), 20 jaar: 43% zonder gebreken Renault Mégane (II), 21 jaar: 39% zonder gebreken Renault Mégane (II), 22 jaar: 39% zonder gebreken Renault Mégane (II), 23 jaar: 35% zonder gebreken Renault Mégane (II) Renault Mégane (III), 8 jaar: 79% zonder gebreken Renault Mégane (III), 9 jaar: 74% zonder gebreken Renault Mégane (III), 10 jaar: 68% zonder gebreken Renault Mégane (III), 11 jaar: 67% zonder gebreken Renault Mégane (III), 12 jaar: 67% zonder gebreken Renault Mégane (III), 13 jaar: 65% zonder gebreken Renault Mégane (III), 14 jaar: 63% zonder gebreken Renault Mégane (III), 15 jaar: 60% zonder gebreken Renault Mégane (III), 16 jaar: 60% zonder gebreken Renault Mégane (III), 17 jaar: 56% zonder gebreken Renault Mégane (III) Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Renault Mégane (II)Renault Mégane (III)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelRenault Mégane (II)Renault Mégane (III)
Elektronica & veiligheid161% vaker18% vaker
Stuurinrichting114% vaker103% vaker
Motor & aandrijvinggemiddeld45% vaker
Remmengemiddeld33% vaker
Wielophanging & vering9% vaker67% vaker
Uitlaat & emissie53% minder66% minder
Carrosserie & roest53% minder43% minder
Ruiten, wissers & spiegels84% vaker12% vaker
Verlichting5% vaker81% vaker
Banden & wielen38% mindergemiddeld

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode