Renault Scénic (I) of Toyota Yaris Verso?

De Toyota Yaris Verso heeft bij de APK 44% minder vaak technische gebreken dan de Renault Scénic (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Renault Scénic (I)Toyota Yaris Verso
Bouwjaren1999–20032000–2005
Zonder technische gebreken44% (gem. 49%)70% (gem. 50%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)26% (gem. 32%)
Ranglijst#57 van 106 MPV's#6 van 106 MPV's
Beste bouwjaren–2004–2006
Onlogische tellerstand11%9%
Terugroepacties00
Geëxporteerd9%17%
Op naam in Nederland4.5904.661

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 19 20 21 22 23 24 25 26 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Renault Scénic (I), 21 jaar: 45% zonder gebreken Renault Scénic (I), 22 jaar: 43% zonder gebreken Renault Scénic (I), 23 jaar: 43% zonder gebreken Renault Scénic (I), 24 jaar: 44% zonder gebreken Renault Scénic (I), 25 jaar: 47% zonder gebreken Renault Scénic (I), 26 jaar: 48% zonder gebreken Renault Scénic (I) Toyota Yaris Verso, 19 jaar: 78% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 20 jaar: 76% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 21 jaar: 72% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 22 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 23 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 24 jaar: 66% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 25 jaar: 66% zonder gebreken Toyota Yaris Verso, 26 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Yaris Verso Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Renault Scénic (I)Toyota Yaris Versoalle auto'smiddelste helft MPV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelRenault Scénic (I)Toyota Yaris Verso
Stuurinrichting111% vaker93% minder
Motor & aandrijving5% minder86% minder
Remmen16% vaker49% minder
Elektronica & veiligheid8% vaker76% minder
Wielophanging & vering22% minder24% minder
Uitlaat & emissie30% minder44% vaker
Carrosserie & roest57% mindergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels128% vaker66% minder
Verlichting16% minder24% minder
Banden & wielen57% minder12% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode