Renault Zoe of Toyota Yaris (III)?

De Toyota Yaris (III) heeft bij de APK 54% minder vaak technische gebreken dan de Renault Zoe, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Renault ZoeToyota Yaris (III)
Bouwjaren2013–20232012–2020
Zonder technische gebreken83% (gem. 90%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt14% (gem. 7%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#118 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren20202011–2013
Onlogische tellerstand2%1%
Terugroepacties26
Geëxporteerd9%0,9%
Op naam in Nederland14.05881.311

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Renault Zoe, 3 jaar: 99% zonder gebreken Renault Zoe, 4 jaar: 94% zonder gebreken Renault Zoe, 5 jaar: 92% zonder gebreken Renault Zoe, 6 jaar: 84% zonder gebreken Renault Zoe, 7 jaar: 74% zonder gebreken Renault Zoe, 8 jaar: 74% zonder gebreken Renault Zoe, 9 jaar: 75% zonder gebreken Renault Zoe, 10 jaar: 74% zonder gebreken Renault Zoe, 11 jaar: 68% zonder gebreken Renault Zoe, 12 jaar: 67% zonder gebreken Renault Zoe, 13 jaar: 60% zonder gebreken Renault Zoe Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Renault ZoeToyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelRenault ZoeToyota Yaris (III)
Wielophanging & vering359% vaker40% vaker
Remmen28% vaker12% minder
Stuurinrichting93% vaker95% minder
Elektronica & veiligheid27% minder38% minder
Motor & aandrijving76% minder91% minder
Ruiten, wissers & spiegels22% vaker11% vaker
Carrosserie & roestgemiddeld70% minder
Verlichting17% minder7% minder
Banden & wielen20% vaker15% vaker
Uitlaat & emissie94% minder67% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode