Seat Ibiza (V) of Toyota Yaris (III)?

De Toyota Yaris (III) heeft bij de APK 62% minder vaak technische gebreken dan de Seat Ibiza (V), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Seat Ibiza (V)Toyota Yaris (III)
Bouwjaren2017–20262012–2020
Zonder technische gebreken83% (gem. 92%)86% (gem. 82%)
Met een afkeurpunt15% (gem. 5%)12% (gem. 12%)
Ranglijst#121 van 123 kleine auto's#22 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren20202011–2013
Onlogische tellerstand0,6%1%
Terugroepacties26
Geëxporteerd1%0,9%
Op naam in Nederland28.92781.344

Zonder gebreken, per leeftijd

50% 60% 70% 80% 90% 100% 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Seat Ibiza (V), 3 jaar: 97% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 4 jaar: 95% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 5 jaar: 93% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 6 jaar: 80% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 7 jaar: 73% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 8 jaar: 71% zonder gebreken Seat Ibiza (V), 9 jaar: 80% zonder gebreken Seat Ibiza (V) Toyota Yaris (III), 4 jaar: 97% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 5 jaar: 94% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 6 jaar: 88% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 7 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 8 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 9 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 10 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 11 jaar: 87% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 12 jaar: 86% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 13 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 14 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Yaris (III), 15 jaar: 84% zonder gebreken Toyota Yaris (III) Alle auto's, 3 jaar: 97% zonder gebreken Alle auto's, 4 jaar: 96% zonder gebreken Alle auto's, 5 jaar: 95% zonder gebreken Alle auto's, 6 jaar: 92% zonder gebreken Alle auto's, 7 jaar: 89% zonder gebreken Alle auto's, 8 jaar: 87% zonder gebreken Alle auto's, 9 jaar: 85% zonder gebreken Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's
Seat Ibiza (V)Toyota Yaris (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSeat Ibiza (V)Toyota Yaris (III)
Stuurinrichting708% vaker95% minder
Remmen11% vaker12% minder
Wielophanging & vering20% vaker40% vaker
Elektronica & veiligheid6% minder38% minder
Motor & aandrijving40% minder91% minder
Uitlaat & emissie43% minder67% minder
Verlichting42% vaker7% minder
Ruiten, wissers & spiegels10% minder12% vaker
Banden & wielen22% vaker15% vaker
Carrosserie & roest62% minder70% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode