Skoda Fabia (I) of Suzuki Swift (III)?

De Suzuki Swift (III) heeft bij de APK 5% minder vaak technische gebreken dan de Skoda Fabia (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Skoda Fabia (I)Suzuki Swift (III)
Bouwjaren2000–20072005–2010
Zonder technische gebreken49% (gem. 54%)59% (gem. 60%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 31%)31% (gem. 27%)
Ranglijst#85 van 123 kleine auto's#74 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%5%
Terugroepacties04
Geëxporteerd7%3%
Op naam in Nederland6.85834.456

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Skoda Fabia (I), 17 jaar: 53% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 18 jaar: 52% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 19 jaar: 49% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 21 jaar: 47% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 22 jaar: 45% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 23 jaar: 48% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 24 jaar: 46% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 25 jaar: 45% zonder gebreken Skoda Fabia (I) Suzuki Swift (III), 13 jaar: 66% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 14 jaar: 65% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 15 jaar: 63% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 16 jaar: 62% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 17 jaar: 60% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 18 jaar: 58% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 19 jaar: 55% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 20 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III), 21 jaar: 52% zonder gebreken Suzuki Swift (III) Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Skoda Fabia (I)Suzuki Swift (III)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSkoda Fabia (I)Suzuki Swift (III)
Motor & aandrijving70% vaker39% minder
Remmen6% vakergemiddeld
Wielophanging & vering9% vaker65% vaker
Elektronica & veiligheid14% minder16% minder
Stuurinrichting29% minder11% vaker
Uitlaat & emissie15% minder30% minder
Carrosserie & roest38% minder26% vaker
Ruiten, wissers & spiegels7% minder74% minder
Verlichting24% minder15% minder
Banden & wielen14% minder14% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode