Skoda Fabia (I) of Volkswagen Polo (9N)?

De Skoda Fabia (I) en de Volkswagen Polo (9N) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Skoda Fabia (I)Volkswagen Polo (9N)
Bouwjaren2000–20072002–2009
Zonder technische gebreken49% (gem. 54%)52% (gem. 56%)
Met een afkeurpunt34% (gem. 31%)35% (gem. 30%)
Ranglijst#85 van 123 kleine auto's#83 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand6%10%
Terugroepacties03
Geëxporteerd7%4%
Op naam in Nederland6.85841.177

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 70% 80% 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Skoda Fabia (I), 17 jaar: 53% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 18 jaar: 52% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 19 jaar: 49% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 20 jaar: 49% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 21 jaar: 47% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 22 jaar: 45% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 23 jaar: 48% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 24 jaar: 46% zonder gebreken Skoda Fabia (I), 25 jaar: 45% zonder gebreken Skoda Fabia (I) Volkswagen Polo (9N), 15 jaar: 62% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 16 jaar: 60% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 17 jaar: 58% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 18 jaar: 55% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 19 jaar: 51% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 20 jaar: 48% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 21 jaar: 46% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 22 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 23 jaar: 42% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N), 24 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (9N) Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Skoda Fabia (I)Volkswagen Polo (9N)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSkoda Fabia (I)Volkswagen Polo (9N)
Motor & aandrijving70% vaker55% vaker
Remmen6% vakergemiddeld
Wielophanging & vering9% vakergemiddeld
Elektronica & veiligheid14% minder10% minder
Stuurinrichting29% minder9% minder
Uitlaat & emissie15% minder23% vaker
Carrosserie & roest38% minder60% vaker
Ruiten, wissers & spiegels7% minder13% vaker
Verlichting24% minder29% vaker
Banden & wielen14% minder11% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode