Smart ForTwo (451) of Toyota Aygo (I)?

De Smart ForTwo (451) en de Toyota Aygo (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Smart ForTwo (451)Toyota Aygo (I)
Bouwjaren2007–20152006–2014
Zonder technische gebreken74% (gem. 69%)71% (gem. 67%)
Met een afkeurpunt20% (gem. 22%)23% (gem. 23%)
Ranglijst#17 van 60 mini-auto's#19 van 60 mini-auto's
Beste bouwjaren–2011–2014
Onlogische tellerstand7%4%
Terugroepacties21
Geëxporteerd4%1%
Op naam in Nederland4.507100.167

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Smart ForTwo (451), 10 jaar: 79% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 11 jaar: 79% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 12 jaar: 79% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 13 jaar: 78% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 14 jaar: 74% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 15 jaar: 74% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 16 jaar: 71% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 17 jaar: 71% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 18 jaar: 69% zonder gebreken Smart ForTwo (451), 19 jaar: 64% zonder gebreken Smart ForTwo (451) Toyota Aygo (I), 10 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 11 jaar: 85% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 12 jaar: 83% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 13 jaar: 81% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 14 jaar: 77% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 15 jaar: 73% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 16 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 17 jaar: 63% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 18 jaar: 61% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 19 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 20 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Aygo (I), 21 jaar: 49% zonder gebreken Toyota Aygo (I) Alle auto's, 10 jaar: 82% zonder gebreken Alle auto's, 11 jaar: 80% zonder gebreken Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's
Smart ForTwo (451)Toyota Aygo (I)alle auto'smiddelste helft mini-auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSmart ForTwo (451)Toyota Aygo (I)
Remmengemiddeld33% vaker
Wielophanging & vering7% minder23% minder
Motor & aandrijving56% minder70% minder
Elektronica & veiligheid16% minder30% minder
Uitlaat & emissie28% minder12% vaker
Stuurinrichting58% minder82% minder
Verlichtinggemiddeld9% vaker
Carrosserie & roest75% minder70% vaker
Ruiten, wissers & spiegels57% minder230% vaker
Banden & wielen59% vaker49% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode