Subaru Forester (I) of Subaru Forester (II)?

De Subaru Forester (II) heeft bij de APK 23% minder vaak technische gebreken dan de Subaru Forester (I), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Subaru Forester (I)Subaru Forester (II)
Bouwjaren1998–20032002–2008
Zonder technische gebreken47% (gem. 48%)64% (gem. 55%)
Met een afkeurpunt40% (gem. 33%)28% (gem. 30%)
Ranglijst#77 van 131 middelgrote SUV's#47 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand7%3%
Terugroepacties00
Geëxporteerd9%8%
Op naam in Nederland1.2722.678

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Subaru Forester (I), 22 jaar: 60% zonder gebreken Subaru Forester (I), 23 jaar: 50% zonder gebreken Subaru Forester (I), 24 jaar: 49% zonder gebreken Subaru Forester (I), 25 jaar: 44% zonder gebreken Subaru Forester (I), 26 jaar: 42% zonder gebreken Subaru Forester (I), 27 jaar: 43% zonder gebreken Subaru Forester (I) Subaru Forester (II), 16 jaar: 75% zonder gebreken Subaru Forester (II), 17 jaar: 72% zonder gebreken Subaru Forester (II), 18 jaar: 71% zonder gebreken Subaru Forester (II), 19 jaar: 67% zonder gebreken Subaru Forester (II), 20 jaar: 64% zonder gebreken Subaru Forester (II), 21 jaar: 60% zonder gebreken Subaru Forester (II), 22 jaar: 54% zonder gebreken Subaru Forester (II), 23 jaar: 50% zonder gebreken Subaru Forester (II) Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Subaru Forester (I)Subaru Forester (II)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSubaru Forester (I)Subaru Forester (II)
Motor & aandrijvinggemiddeld61% minder
Remmen6% minder35% minder
Wielophanging & vering23% vaker13% vaker
Uitlaat & emissie50% vaker67% vaker
Stuurinrichting8% vaker68% minder
Elektronica & veiligheid35% minder42% minder
Carrosserie & roestgemiddeld23% minder
Verlichtinggemiddeld23% vaker
Ruiten, wissers & spiegels50% minder50% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode