Subaru Forester (I) of Suzuki Grand Vitara (I)?

De Subaru Forester (I) en de Suzuki Grand Vitara (I) hebben bij de APK ongeveer even vaak technische gebreken, vergeleken op dezelfde leeftijden.

Subaru Forester (I)Suzuki Grand Vitara (I)
Bouwjaren1998–20031999–2005
Zonder technische gebreken47% (gem. 48%)50% (gem. 50%)
Met een afkeurpunt40% (gem. 33%)37% (gem. 32%)
Ranglijst#77 van 131 middelgrote SUV's#74 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand7%7%
Terugroepacties01
Geëxporteerd9%23%
Op naam in Nederland1.2721.514

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Subaru Forester (I), 22 jaar: 60% zonder gebreken Subaru Forester (I), 23 jaar: 50% zonder gebreken Subaru Forester (I), 24 jaar: 49% zonder gebreken Subaru Forester (I), 25 jaar: 44% zonder gebreken Subaru Forester (I), 26 jaar: 42% zonder gebreken Subaru Forester (I), 27 jaar: 43% zonder gebreken Subaru Forester (I) Suzuki Grand Vitara (I), 19 jaar: 59% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 20 jaar: 56% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 21 jaar: 53% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 22 jaar: 49% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 23 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 24 jaar: 44% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 25 jaar: 41% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I), 26 jaar: 45% zonder gebreken Suzuki Grand Vitara (I) Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Subaru Forester (I)Suzuki Grand Vitara (I)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSubaru Forester (I)Suzuki Grand Vitara (I)
Motor & aandrijvinggemiddeld41% vaker
Remmen6% minder10% vaker
Wielophanging & vering23% vaker40% minder
Uitlaat & emissie50% vaker8% vaker
Stuurinrichting8% vaker31% minder
Elektronica & veiligheid35% minder60% minder
Carrosserie & roestgemiddeld114% vaker
Verlichtinggemiddeld31% minder
Ruiten, wissers & spiegels50% minder84% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode