Subaru Forester (II) of Subaru Forester (III)?

De Subaru Forester (II) heeft bij de APK 7% minder vaak technische gebreken dan de Subaru Forester (III), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Subaru Forester (II)Subaru Forester (III)
Bouwjaren2002–20082008–2013
Zonder technische gebreken64% (gem. 55%)74% (gem. 69%)
Met een afkeurpunt28% (gem. 30%)22% (gem. 22%)
Ranglijst#47 van 131 middelgrote SUV's#54 van 131 middelgrote SUV's
Beste bouwjaren–2011–2013
Onlogische tellerstand3%1%
Terugroepacties05
Geëxporteerd8%6%
Op naam in Nederland2.6781.537

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 80% 90% 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Subaru Forester (II), 16 jaar: 75% zonder gebreken Subaru Forester (II), 17 jaar: 72% zonder gebreken Subaru Forester (II), 18 jaar: 71% zonder gebreken Subaru Forester (II), 19 jaar: 67% zonder gebreken Subaru Forester (II), 20 jaar: 64% zonder gebreken Subaru Forester (II), 21 jaar: 60% zonder gebreken Subaru Forester (II), 22 jaar: 54% zonder gebreken Subaru Forester (II), 23 jaar: 50% zonder gebreken Subaru Forester (II) Subaru Forester (III), 12 jaar: 81% zonder gebreken Subaru Forester (III), 13 jaar: 81% zonder gebreken Subaru Forester (III), 14 jaar: 76% zonder gebreken Subaru Forester (III), 15 jaar: 73% zonder gebreken Subaru Forester (III), 16 jaar: 67% zonder gebreken Subaru Forester (III), 17 jaar: 63% zonder gebreken Subaru Forester (III) Alle auto's, 12 jaar: 77% zonder gebreken Alle auto's, 13 jaar: 74% zonder gebreken Alle auto's, 14 jaar: 71% zonder gebreken Alle auto's, 15 jaar: 67% zonder gebreken Alle auto's, 16 jaar: 64% zonder gebreken Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's
Subaru Forester (II)Subaru Forester (III)alle auto'smiddelste helft middelgrote SUV's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelSubaru Forester (II)Subaru Forester (III)
Wielophanging & vering13% vaker7% vaker
Uitlaat & emissie67% vaker73% vaker
Remmen35% minder12% minder
Motor & aandrijving61% minder60% minder
Elektronica & veiligheid42% minder69% minder
Stuurinrichting68% minder52% minder
Carrosserie & roest23% minder69% minder
Verlichting23% vakergemiddeld
Ruiten, wissers & spiegels50% minder33% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode