Toyota Corolla (E110) of Toyota Corolla (E120)?

De Toyota Corolla (E120) heeft bij de APK 6% minder vaak technische gebreken dan de Toyota Corolla (E110), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Toyota Corolla (E110)Toyota Corolla (E120)
Bouwjaren1997–20012002–2007
Zonder technische gebreken54% (gem. 47%)61% (gem. 53%)
Met een afkeurpunt33% (gem. 33%)30% (gem. 31%)
Ranglijst#44 van 137 compacte middenklassers#33 van 137 compacte middenklassers
Beste bouwjaren––
Onlogische tellerstand9%6%
Terugroepacties08
Geëxporteerd27%23%
Op naam in Nederland3.3178.121

Zonder gebreken, per leeftijd

40% 50% 60% 70% 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Toyota Corolla (E110), 22 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 23 jaar: 58% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 24 jaar: 56% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 25 jaar: 55% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 26 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 27 jaar: 54% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 28 jaar: 50% zonder gebreken Toyota Corolla (E110), 29 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Corolla (E110) Toyota Corolla (E120), 17 jaar: 70% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 18 jaar: 68% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 19 jaar: 65% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 20 jaar: 62% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 21 jaar: 60% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 22 jaar: 57% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 23 jaar: 56% zonder gebreken Toyota Corolla (E120), 24 jaar: 55% zonder gebreken Toyota Corolla (E120) Alle auto's, 17 jaar: 61% zonder gebreken Alle auto's, 18 jaar: 59% zonder gebreken Alle auto's, 19 jaar: 56% zonder gebreken Alle auto's, 20 jaar: 53% zonder gebreken Alle auto's, 21 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's
Toyota Corolla (E110)Toyota Corolla (E120)alle auto'smiddelste helft compacte middenklassers

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelToyota Corolla (E110)Toyota Corolla (E120)
Motor & aandrijving14% minder40% minder
Remmen9% vaker58% vaker
Wielophanging & vering20% minder68% minder
Uitlaat & emissie5% minder28% minder
Elektronica & veiligheid38% minder43% minder
Carrosserie & roest29% minder80% minder
Stuurinrichting87% minder83% minder
Verlichting27% minder8% minder
Ruiten, wissers & spiegels67% minder41% minder
Banden & wielen25% minder32% vaker

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode