Toyota Starlet of Volkswagen Polo (6N)?

De Toyota Starlet heeft bij de APK 14% minder vaak technische gebreken dan de Volkswagen Polo (6N), vergeleken op dezelfde leeftijden.

Toyota StarletVolkswagen Polo (6N)
Bouwjaren1985–19991995–2002
Zonder technische gebreken51% (gem. 47%)43% (gem. 48%)
Met een afkeurpunt36% (gem. 33%)35% (gem. 33%)
Ranglijst#51 van 123 kleine auto's#77 van 123 kleine auto's
Beste bouwjaren–1998
Onlogische tellerstand11%15%
Terugroepacties10
Geëxporteerd9%5%
Op naam in Nederland10.6176.237

Zonder gebreken, per leeftijd

30% 40% 50% 60% 22 24 26 28 30 32 34 36 38 Leeftijd bij de APK (jaar) APK's zonder technische gebreken Toyota Starlet, 25 jaar: 55% zonder gebreken Toyota Starlet, 26 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Starlet, 27 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Starlet, 28 jaar: 51% zonder gebreken Toyota Starlet, 29 jaar: 50% zonder gebreken Toyota Starlet, 30 jaar: 50% zonder gebreken Toyota Starlet, 31 jaar: 48% zonder gebreken Toyota Starlet, 32 jaar: 45% zonder gebreken Toyota Starlet, 33 jaar: 41% zonder gebreken Toyota Starlet, 34 jaar: 44% zonder gebreken Toyota Starlet, 38 jaar: 53% zonder gebreken Toyota Starlet Volkswagen Polo (6N), 22 jaar: 45% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 23 jaar: 43% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 24 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 25 jaar: 41% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 26 jaar: 44% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 27 jaar: 47% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 28 jaar: 49% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 29 jaar: 47% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N), 30 jaar: 46% zonder gebreken Volkswagen Polo (6N) Alle auto's, 22 jaar: 49% zonder gebreken Alle auto's, 23 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 24 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 25 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 26 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 27 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 28 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 29 jaar: 47% zonder gebreken Alle auto's, 30 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 31 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 32 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 33 jaar: 48% zonder gebreken Alle auto's, 34 jaar: 51% zonder gebreken Alle auto's, 38 jaar: 52% zonder gebreken Alle auto's
Toyota StarletVolkswagen Polo (6N)alle auto'smiddelste helft kleine auto's

Per onderdeel

Technische gebreken per onderdeel, elk vergeleken met alle auto's van dezelfde leeftijd.

OnderdeelToyota StarletVolkswagen Polo (6N)
Motor & aandrijving11% minder31% vaker
Wielophanging & vering58% vaker10% vaker
Remmengemiddeld8% vaker
Uitlaat & emissie24% vaker49% vaker
Stuurinrichting59% minder61% minder
Elektronica & veiligheid65% minder14% vaker
Carrosserie & roest41% minder11% minder
Verlichting13% minder12% minder
Ruiten, wissers & spiegels52% mindergemiddeld
Banden & wielen28% minder25% minder

Check een kenteken om één auto met deze cijfers te vergelijken.

Over deze cijfers

Meer over de methode